Акція Cintiq Pro Plus

Купуйте Wacom Cintiq Pro та отримайте річну передплату на Adobe CC для фотографів у подарунок

Ні для кого не секрет, що творчі програми Adobe — найкращі в своєму класі, і більшість професіоналів обирає саме їх в якості повсякденного робочого інструмента. Тому нам уподвійні приємно оголосити про чудовий бонус, який в наступні кілька місяців отримає кожний покупець перових дисплеїв Wacom Cintiq Pro.

Якщо в декількох словах, то купивши новенький Wacom Cintiq Pro, після реєстрації свого пристрою, беспосередньо в своєму особистому кабінеті на веб-сайті Wacom, ви отримаєте код активації річної передплати на пакет додатків Adobe Creative Suite для фотографів, який складається з універсального графічного редактора Photoshop та редактора цифрових світлин Lightroom. Обидва додатки, звісно, в повному об’ємі підтримують перову технологію Wacom, що дозволить вам максимально задіяти можливості нового Cintiq Pro у роботі над своїми графічними та фотопроектами.

Перовий дисплей Wacom Cintiq Pro

А тепер детальніше (трохи юридичних мовних конструкцій)

Акція розповсюджується на придбання в період з 10 липня до 15 вересня 2019 року на всій території України (окрім АР Крим та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей) перових дисплеїв Wacom Cintiq Pro усіх моделей:

Придбавши новий Wacom Cintiq Pro в магазині одного з офіційних партнерів Wacom впродовж вказаного періоду та виконавши вказані нижче умови, ви як клієнт матимете право на отримання передплати на Adobe Creative Cloud дял фотографів строком на один рік, яка містить в собі річну передплату на додатки Photoshop CC та Lightroom CC.

Через рік після активації подарункової передплати ви матимете можливість подовжити використання служб Adobe Creative Cloud, вказавши дійсний спосіб сплати при реєстрації свого ідентифікатора Adobe ID. Якщо спосіб сплати вказано, після завершення безкоштовного періоду план буде автоматично поновлено до платної передвлати на Adobe Creative Cloud для фотографів та подовжено ще на один рік. Компанія Adobe заздалегідь відправить вам сповіщення до списування відповідної суми з вашого рахунку. При подовженні строку ще на один рік стягується платіж у розмірі суми, вказаної для купівлі.

Ваш контракт з компанією Adobe автоматично подовжується кожний рік до тих пір, поки ви його не розірвете. В разі розривання впродовж 14 днів після подовженя контракту сплата за розірвання не стягується. В разі розірвання після цього терміну з вас буде стягнуто 50 % від залишку суми контракту.

Подробиці про передплату на Adobe Creative Cloud для фотографів можна переглянути на сайті компанії Adobe.

Як взяти участь

Для отримання безкоштовної річної передплати на Adobe Creative Cloud для фотографів вам потрібно зареєструвати свій новий пристрій Wacom Cintiq Pro.

Реєстрація на сайті Wacom буде відкритою до 30 вересня 2019 року. Для цього потрібно вказати такі персональні дані: ім’я та прізвище, країну, дійсну адресу електронної пошти та серійний номер Wacom Cintiq Pro (зазвичай визначається автоматично).

Після відповідного завершення реєстрація впродовж зазначеного терміну, ви отримаєте електронного листа з підтвердженням вашої реєстрації та додатковою інформацією.

Код випуску вашого програмного забезпечення для активації передплати на Adobe Creative Cloud для фотографів з відповідним посиланням на сайт Adobe ви знайдете в бібліотеці Wacom у своєму обліковому записі Wacom.

Для використання пакету Adobe Creative Cloud для фотографів вам потрібно завантажити програмне забезпечення Adobe Creative Cloud, здійснивши вхід із зазначенням свого ідентифікатора Adobe ID або зареєструвавши обліковий запис та увівши під час реєстрацій код випуску програмного забезпечення.

Для отримання права на пакет Adobe Creative Cloud для фотографів код випуску програмного забезпечення повинен бути згашений на сторінці Adobe Creative Cloud до 15 жовтня 2019 року. Сплата готівкою або поєднання акційної пропозиції з іншими знижками або кредитами неможливі.

Якщо у вас виникли проблеми з реєстрацією або ви не отримали підтвердження реєстрації навіть після виконання усіх умов, зв’яжіться зі службою підтримки Wacom.

Інші умови

Зазначені коди можуть бути використані лише в описаний в цій публікації спосіб. Подання запитів на згашення коду дозволена лише у випадку дотримання вказаних термінів придбання пристрою, його реєстрації та згашення коду випуску. Якщо всупереч нашим очікуванням ви вирішете повернути пристрій Wacom Cintiq Pro, ви також втратите будь-яке право на використання пакету Adobe Creative Cloud для фотографів, який вам надається в межах акції, тому ви повинні повернути або видалити надану передплату без запиту.

Ця акція не передбачає купівлю уживаних товарів.

Якщо ви не надали згоду на використання своїх даних з будь-якою іншою метою, Wacom використовуватиме надані вами особисті дані згідно діючому українському законодавству про дотримання конфіденційності та згідно нашій політиці безпеки — виключно в межах проведення цієї акції та інших рекламних акцій, пов’язаних з купівлею продуктів Wacom.

Wacom не несе відповідальності за прострочення реєстрації або помилкову реєстрацію, за втрату купонів та кодів або за неналежне згашення купонів та кодів з причин технічного або особистого характеру, якщо ці причини не відносяться виключно до сфери відповідальності Wacom.

Пакет Adobe Creative Cloud для фотографів та його надання регулюється виключно діючими умовами постачальника (Adobe Inc.). У заданому законодавством ступені Wacom не несе відповідальності за свої продукти та послуги.

Wacom залишає за собою право на припинення акції та/або зміну її умов у односторонньому порядку.

В разі зловживання акцією з боку користувача Wacom залишає за собою право вимагати від користувача відшкодування збитків.

Якщо будь-яке положення акції або поточних умов буде визнано або стане повністю або частково недійсним, це не вплине на дійсність решти положень та умов. Замість положення, що втратило силу, повинно бути застосовано положення, прийнятне згідно законодавчим нормам та максимально наближене до бажаного ефекту положення, що втратило силу.

Вирішили купити Wacom Cintiq Pro?
Дізнайтеся, де найближчий до вас магазин.