Wacom на Comic Con Ukraine 2019

21—22 вересня: Wacom на Comic Con Ukraine 2019

Гаряча осінь для нашої зони малювання Wacom Draw Zone продовжується на величезному заході — Міжнародному фестивалі сучасної поп-культурі Comic Con Ukraine 2019. Зіркові гості, багато цікавих секцій, косплей-шоу, майстер-класи, конкурси — та найсучасніші інструменти Wacom для професіональних художників та аматорів.

Обов’язково відвідайте нашу демозону, якщо хочете дізнатися, за допомогою яких цифрових інструментів у світі створюються ваші улюблені графічні романи, персонажі, настільні та відеоігри, ілюстрації, різноманітна сувенірна продукція та інши продукти сучасної поп-культури, якими захоплюються мільйони.

Тест-драйв техніки у Wacom на Comic Con Ukraine 2019

Ви зможете власноруч спробувати в малюванні найсучасніші перові планшети та дисплеї Wacom, а також отримати відповіді на всі ваші питання щодо нашої техніки від фахових консультантів.

Якщо ви досвідчений художник, особливо знайомий з попередніми поколіннями техніки Wacom, вам обов’язково припадуть до душі професійні перові дисплеї Cintiq Pro з діагоналлю екрану 13, 16 та 24 дюйма. Скляна поверхня, що імітує папір, та надчутливе до натиску та нахилу перо Pro Pen 2 ствоюють під час малювання ескізів та фінальних ілюстрацій неймовірно природні відчуття.

Перовий планшет Wacom Intuos Pro S на Comic Con Ukraine 2019
Кращий перовий планшет для творчих професіоналів тепер і в малому розмірі

Якщо вам для професійної роботи з цифровою графікою потрібна лише сенсорна поверхня, — спробуйте в роботі найновіші перові планшети Intuos Pro в малому та середньому розмірі. До речі, молодша модель ще й нещодавно з’явилася, спеціально для майстрів, які обмежені у фізичному просторі, але не хочуть обмежувати простір творчий. З пером Pro Pen 2 у комплекті, планшети Intuos Pro надають ті ж художні можливості, що й перові дисплеї Wacom.

Для початківців, які лише розпочали свою професійну кар’єру але вже вимагають більш просунутих інструментів, радимо звернути увагу на новий перовий дисплей Wacom Cintiq — функціонально простіший за професіональну лінійку, але укомплектований таким самим пером Pro Pen 2, то ж технологічна основа в цього пристрою дуже міцна та не вимагає зайвих компромісів.

Дисплей Wacom Cintiq на Comic Con Ukraine 2019
Перовий дисплей Wacom Cintiq — чудова точка опори для початку професійної творчої кар'єри

Для аматорів, студентів та домашніх користувачів Wacom створила лінійку чудових перових планшетів Intuos. Тонкі, легкі, стильні, з досить чутливим пером та вбудованим Bluetooth-інтерфейсом в окремих моделях, — це найкращі планшети середнього класу.

Але якщо ви шукаєте перову технологію Wacom за найбільш доступною ціною, ваш вибір — One by Wacom. Найкомактніші, без будь-яких додаткових функцій, окрім сенсорної поверхні та чутливого до натиску пера. Але цього цілком достатньо для того, щоб зробити впевнені перші кроки в світ цифрової графіки та досягти в ньому перших успіхів для подальшого творчого та професійного зросту.

Конкурс у демозоні Wacom на Comic Con Ukraine 2019

Традиційний творчий конкурс цього разу присвячено знаменитій кінострічці Роберта Родриґеса «Від заходу до світанку». За 30 хвилин створіть малюнок за мотивами цього фільму — і ви отримаєте шанс виграти перовий планшет Intuos S з Bleutooth.

Для підвищення шансів на перемогу, як завжди, радимо заздалегідь продумати сюжет та наповнення своєї роботи, щоб за відведені півгодини лишилося тільки змалювати готовий образ зі своєї уяви. Бажаємо успіху всім сміливцям, які наважаться взяти участь у конкурсі.

Wacom на Comic Con Ukraine 2019

ДЕ: Арт-завод «Платформа», вул. Біломорська, 8, м. Київ.

КОЛИ: 22—23 вересня — з 12:00 до 22:00.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ФЕСТИВАЛЮ: comiccon.ua.

КУПИТИ КВИТОК на karabas.com.