Wacom на скетч-батлі don't Take Fake 2019

Wacom на скетч-батлі don't Take Fake 2019. Звіт

14–15 вересня 2019 року у творчому просторі M82, що на київському Подолі, проходив дев’ятий щорічний фестиваль вуличної культури don't Take Fake 2019 — і перший, в якому приймали участь ми, приїхавши зі своєю демозоною та надавши професійні художні інструменти для скетч-батлу, який також провели вперше в історії заходу.

Як свідчать завсідники, цьогоріч на don't Take Fake все було набагато крутіше за попередні роки. Організатори підрахували, що прийшло понад 15 тис. людей. Це був чистісінький «урбан»: змагання брейкдансерів, скейтбордистів, біемексерів, баскетболістів — було навіть відкрите поле для футболістів та настільний футбол.

Кожна бренд-зона влаштовувала свою активність: наприклад, був цікавий дизайн пробників парфумів Kenzo та квест на питання з 90 від Reebok. Здивувалися вмінням хлопців, які розмальовують (або, як вони самі кажуть, кастомізують) фірмові речі під запити та смаки замовника. Також було немало цікавого від українських брендів одягу зі своїм дизайном та принтами.

Демозона Wacom на don't Take Fake 2019

Ми ж були зі своєю демозоною в секції скетч-батла, організованого системою Visa та «ПриватБанком». На наших перових дисплеях Wacom Cintiq Pro учасники змагань по двоє протягом 15 хвилин створювали начерк на вказану тему. Потім журі відбирали автора цікавішого та влучнішого малюнку. Перший день був відбірковим, а впродовж другого дня don't Take Fake провели чвертьфінали, півфінали та фінальний батл між двома найкращими учасниками, яких кожного разу обирали глядачі оплесками. Обидва дисплея Wacom були також підключені до великих екранів, то ж усім було добре видно, що відбувається на екранах «Сінтіків».

Скетч-батл на фестивалі don't Take Fake 2019

У підсумку перше місце посіла Марія Шанго, яка виграла головний приз, 20 тис. ₴, а на друге місце потрапив Єгор Стрєлков, отримавши за своє досягнення 10 тис. ₴.

Оскільки «ПриватБанк» оновлює дизайн своїх карток, і знамениту полуничку ми вже не побачимо, фішка батлу полягала ще й у тому, що роботи переможців, може й не в початковому стані, але потраплять на картки банку.

То ж навіть цієї події в межах усього фестивалю don't Take Fake 2019 вистачило для виру позитивних емоцій і спогадів. Якщо ви й цього разу не доїхали сюди, обов’язково плануйте вересневі вихідні наступного року. А ми поїхали до наступної зупинки — Comic Con Ukraine.

Скетч-батл на фестивалі don't Take Fake 2019