10—30 квітня

Розквіт ідей з Wacom

Коли природа прокидається, і все починає квітнути та зеленіти, — в нас також розквітає бажання до створення чогось нового, чудового та прекрасного. І ми для цього маємо належні інструменти, що доступні за спеціальними весняними цінами.

Розквіт ідей з Wacom

З 10 до 30 квітня 2023 року завітайте до магазину будь-якого партнера Wacom в Україні — та придбайте творчу техніку Wacom, зекономивши до 30 % від номінальної вартості обраного пристрою.

Intuos S

5 577 ₴

4 199 ₴

Intuos M

10 000 ₴

6 699 ₴

Intuos Pro M

18 090 ₴

14 799 ₴

Wacom One

22 867 ₴

15 999 ₴

До прикладу, зверніть увагу на фісташкові Wacom Intuos. Чудовий колір як для весни, чи не так? Та й з функціональної точки зору дизайн цих перових планшетів неперевершений.  Компактні, тонкі, легкі — вони вмістяться майже в будь-яку сумку, тому їх можна брати з собою куди завгодно. Вбудований Bluetooth-модуль дозволяє працювати з Intuos без дротів, а через спеціальний адаптер планшет можна під'єднати до Android-смартфона або планшета та працювати на ньому в улюблених мобільних додатках для творчості.

Комплектне перо Wacom Intuos Pen не потребує елементів живлення та розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник, що дозволяє контролювати товщину та щільність ліній під час їхнього нанесення на цифрове полотно — так, як ми звикли до цього при роботі з фізичними художніми інструментами, від олівців до пензлів.

Чутливість наконечника можна налаштувати під власні потреби, для бічної клавіші-гойдалки на пері можна призначити виконання багатьох системних команд або сполучень клавіш. Так само запрограмувати можна й чотири клавіші ExpressKeys, що розташовані на планшеті та утворюють ще й заглиблення для зручного зберігання пера.

Проте якщо технічних характеристик Intuos для вас замало, тоді ваш варіант — професійний перовий планшет Wacom Intuos Pro, що в розмірі M має найповніші технічні можливості. По-перше, це перо Wacom Pro Pen 2, що також не потребує живлення, але розрізняє цілих 8192 рівнів натиску на наконечник — це вдвічі вища точність контролю. На планшеті розміщено вісім програмованих  клавіш ExpressKey, а також сенсорне колесо Touch Ring. Разом з екранними органами керування, можливості планшета надають безмежного простору для втілення найсміливіших творчих задумів — і сам Intuos Pro готовий до щоденної виснажливої роботи впродовж багатьох років, адже навіть коли робоча поверхня зноситься, її можна замінити на нову або іншу за текстурою для імітації потрібного художнього матеріалу.

Однак якщо ви хочете принципово інших відчуттів при роботі з цифровою графікою, — тоді слід розглянути купівлю перового дисплея. Найдоступніший з таких пристроїв Wacom — 13-дюймовий Wacom One, який можна підключати навіть до Android-гаджетів, побудувавши власну мобільну творчу студію. Комплектне перо, що розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник, також не потребує додаткового живлення та легко програмується під ваші потреби та смаки. Найважливіше те, що малювати та працювати з цифровими зображеннями потрібно на самому екрані, так як це відбувається зі звичним папером та художніми інструментами. Творчий процес максимально наближений до традиційних художніх технік, що перетворює роботу на суцільне задоволення.

Проте який пристрій ви б не обрали, в будь-якому випадку якість Wacom вас приємно здивує, і ваш творчий інструмент подарує вам радість утілення творчих фантазій, не обтяжуючи її технічною недосконалістю. Саме так і повинно бути. Адже натхненню ніщо не повинно заважати.

Бажаємо вам незабутньої творчої весни.

З повагою

команда Wacom Ukraine.