Wacom на Games Gathering 2019

7—8 грудня: Wacom на V конференції Games Gathering 2019

Починається зима — і знову оголошується великий збір ігробудівельників на конференції Games Gathering 2019. Цього разу — вже вп’яте. Традиційно туди вирушимо й ми, розгорнувши свою виїзну демозону зі зразками актуальної техніки Wacom, яку обирає сила силенна професійних гейм-дизайнерів у якості інструменту для щоденної кропіткої праці. Звісно, ми приготували не лише саму техніку…

Заходьте до зони творчості Wacom Draw Zone

Як завжди, впродовж двох днів Games Gathering 2019 ми проведемо творчий конкурс. Але цього разу ми не дамо учасникам звичні графічні програми — замість «Фотошопу» та «Арт-рейджу» ми запропонуємо додаток 3D Coat, у якому потрібно буде буквально виліпити чарівний замок своєї мрії. Адже 3D Coat — це програма для 3D-моделювання з широким інструментарем для віртуального скульптування. То ж якщо зліпите найкращий тривимірний замок — ми вам подаруємо перовий планшет One by Wacom і ліцензію на ту саму програму 3D Coat, яка підтримує роботу з цифровим пером, чутливим до найлегшого натиску.

Перед тим, як брати участь у конкурсі, звісно, можна потренуватися на різних пристроях, водночас питаючи наших експертів-консультантів про будь-що стосовно техніки Wacom, її використання та налаштування.

Які ж саме пристрої ви зможете спробувати у 3D-ліпці, малюванні, фотокорекції та багатьох інших видах роботи з цифровою графікою?

Найкраще для ігродизайнера на Games Gathering 2019

Для професіоналів, які не визнають компромісів, багато та плідно працюють на ниві цифрової графіки, створені дисплеї Wacom Cintiq Pro. Загартоване скло зі схожою на папір текстурою, надчутливе перо Pro Pen 2, що розрізняє 8192 рівня натиску та 60 градацій нахилу, не потребує дротів та елементів живлення, пульт ExpressKey з програмованими 17-ма клавішами та сенсорним кільцем Touch Ring для швидкого виконання часто вживаних команд у кожному окремому додатку — та чудовий за своїми характеристиками світлодіодний дисплей з роздільністю 4K. Кожна деталь, кожен відтінок відображаються надзвичайно точно, а ергономіка Cintiq Pro настільки продумана, що за ним зручно працювати впродовж цілого робочого дня.

Ви зможете спробувати в роботі моделі Cintiq Pro з діагоналями екрану 16“ та 24”.

Дисплей Wacom Cintiq на Games Gathering 2019
Перовий дисплей Wacom Cintiq — чудова точка опори для початку професійної творчої кар'єри

Якщо ви лише розпочинаєте свою професійну кар’єру, але вже хочете звикати до найбільш комплексного інструмента цифрового митця, — зверніть увагу на бюджетну лінійку перових дисплеїв Wacom Cintiq. В них менше допоміжних засобів, роздільність екранів — Full HD, але в комплекті те ж саме перо Pro Pen 2, що мають і Cintiq Pro.

В демозоні Wacom будуть представлені обидві моделі Cintiq: з діагоналлю екрана 16“ та новинка — Cintiq 22”. До речі, 16-дюймову модель ми подаруємо переможцю в номінації «Ігровий арт» конкурсу Indie Blast від організаторів конференції Games Gathering 2019 для творців незалежних ігрових проектів.

Проте навіть не всі професіонали потребують перового дисплея — достатньо лише перової технології Wacom, яка доповнить вже наявний класний екран. То ж для таких користувачів ми пропонуємо професійні перові планшети Wacom Intuos Pro: те саме перо Pro Pen 2, вбудовані програмовані клавіші ExpressKey та сенсорне кільце Touch Ring, вбудований Bluetooth-модуль… Спеціальні моделі Paper Edition дозволяють малювати кульковою ручкою на папері, і кожну риску одразу ж переводять у цифровий формат, у якому готовий начерк можна перенести на комп’ютер для подальшої роботи.

Ми ж цього разу запропонуємо для тест-драйву найновішу модель Intuos Pro S, яка має найменші габарити в усій лінійці та призначена насамперед для мобільних користувачів та власників невеликих робочих місць.

Перовий планшет Wacom Intuos Pro S на Games Gathering 2019
Кращий перовий планшет для творчих професіоналів тепер і в малому розмірі

Для домашнього використання та навчання можемо порадити перові планшети Wacom Intuos. Комплектне перо розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник, чотири вбудовані клавіші можна запрограмувати на виконання певних дій окремо для кожного додатку, сам планшет дуже тонкий та легкий і, окрім наймолодшої моделі, має вбудований Bluetooth-модуль, який дозволяє під’єднати планшет до комп’ютера без комплектного кабеля.

У демозоні Wacom на Games Gathering 2019 ви зможете познайомитися з Intuos M у красивому фісташковому кольорі.

Проте якщо хочеться зекономити на додаткових функціях, але таки отримати для себе найкращу перову технологію Wacom, — не забудьте поглянути на One by Wacom. Саме такий, який отримає й переможець нашого творчого конкурсу «Зліпи свій чарівний замок». Цей малюк — найбазовіший наш пристрій, який має лише сенсорну поверхню для пера, що розрізняє 2048 рівнів натиску. Саме така чутливість кілька років тому була стандартом для професійних перових планшетів, то ж в наш час цього цілком достатньо для перших кроків в галузі цифрової графіки.

Спробуйте всі наші пристрої, поставте всі свої запитання щодо техніки Wacom експертам нашої демозони — і ви зможете швидко зробити найоптимальніший для себе вибір.

Wacom на Games Gathering 2019

ДЕ: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15 (ст. м. «Лівобережна»).

КОЛИ: 7—8 грудня 2019 р., з 11:00 до 19:00.

РЕЄСТРАЦІЯ: на офіційному сайті Games Gathering.