3—6 грудня
  Онлайн-платформа Games Gathering

Wacom на Games Gathering 2020

Вже неможливо уявити грудень без великої конференції ігробудівників та любителів відеоігор. І якщо такий захід неможливо провести в традиційний спосіб у виставковому комплексі, — його можна перенести в Інтернет.

Games Gathering 2020

Для України масові заходи такого типу та масштабу у віртуальному просторі із залученням сили силенної учасників — досвід новий і дуже цікавий. Можете собі уявити, в якому ми захваті, отримавши можливість «поставити» свій віртуальний стенд на конференції Games Gathering 2020, що цього року проходитиме саме в онлайн-форматі.

Творчий конкурс Wacom

На жаль, віртуальної демозони Wacom ми поки не винайшли, але традиційний творчий конкурс проведемо обов’язково. Основна тема, звісно, про віруси — але з несподіваним нюансом: «Доісторичні герої борються з вірусами». Жодних асоціацій? ? Нічого, саме тому, що в цьому творчому конкурсі ви не будете обмежені тридцятьма хвилинами, ми й вигадали складнішу тему.

Думайте, прикидуйте — і до 14-ї години 6 грудня надішліть нам на адресу konkurs@wacom.kiev.ua одну свою роботу (зі скриншотом свого квитка на Games Gathering), щоб ми під кінець останнього дня конференції визначили власника призового перового планшета Wacom Intuos S з Bluetooth.

Перовий планшет Wacom Intuos S з Bluetooth

Створюйте на своєму комп'ютері шедеври цифрової графіки з перовим планшетом Wacom Intuos S з Bluetooth.

Дізнайтеся більше

Цікава лекція від Tory Polska

У творчому середовищі ім’я Торі Польської добре відомо. Талановита художниця брала участь у створенні вітчизняних анімаційних проектів «Микита Кожум’яка», «Мавка. Лісова пісня» та «Викрадена принцеса»; мріє працювати в студії Диснея, а наразі має проекти в команді аніматорів світового гіганта Netflix.

На Games Gathering 2020 Tory Polska проведе дуже цікаву лекцію, на якій поділиться з вами секретами дизайн-проектування оточення в анімаційних фільмів. Адже будь-який красивий мультик починається з опрацювання основної концепції: збирання та обробки інформації для натхнення, генерування на її основі власних ідей — і в цьому також є багато нюансів, які учасникам комерційних проектів не завадить знати, якщо важливий кінечний результат та власна кар'єра.

Лекція почнеться 5 грудня, о 16:00 у секції Fire Hall (Art).

І ще одне…

Не забувайте і про змагання, що триватимуть в загальних межах Games Gathering 2020, коли будуть визначені кращі створювачі ігор у різних номінаціях. Від себе ми подаруємо переможцю конкурсу в номінації «Кращий арт» перовий планшет Wacom Intuos Pro S.

Отже реєструйтеся на сайті конференції та завітайте до нас та інших учасників Games Gathering 2020. Буде цікаво навіть тим, що все проходитиме в онлайні. Ну а що для вас приготували на віртуальних стендах, — доведеться дізнатися самим. Скажемо тільки, що вам буде на що подивитися. ?

Чекаємо на вас, команда Wacom Ukraine.

Intuos Pro S

Intuos Pro S — професійний інструмент для кропіткої праці в творчих проектах будь-якої складності.

Дізнайтеся більше