Wacom на Games Gathering Odessa 2020

4 липня: Games Gathering Odessa 2020

Ну нарешті розпочинається сезон мандрів нашої виїзної демозони. З повною відповідальністю, обережно, з дотриманням правил соціального дистанціонування — але ми вирушаємо в Одесу на літню конференцію розробників ігор Games Gathering Odessa. Щиро сподіваємося побачити досить багато відвідувачів, адже ми їдемо зі своєю повною програмою.

Wacom Draw Zone: техніка для легкого творчого старту

Підбірка пристроїв, з якою ми чекатимемо на вас у творчому просторі Wacom, склалася дуже цікавою: усі вони можуть стати першим інструментом у кар’єрі цифрового художника — хоча й у професійних комерційних проектах уся ця диво-техніка вже безліч разів показала себе з найкращого боку.

Отже, якщо ви тільки-но розпочинаєте свій творчий шлях у галузі цифрової графіки та наразі маєте обмежені фінансові можливості, — приділіть увагу перовому планшету Wacom Intuos. Тонкий, легкий, у милому дизайні, він тим не менш досить серйозно устаткований. Комплектне перо розрізняє 4096 ступенів натиску на наконечник, чотири клавіші на самому планшеті дозволять виконувати на комп’ютері часто вживані команди, а вбудований Bluetooth-модуль у відповідних моделях дозволяє працювати з Intuos без дротів.

Перовий дисплей Wacom One на Games Gathering Odessa 2020
Спробуйте власноруч найбюджетніший перовий дисплей Wacom

Хочете на старті творчої кар’єри більше можливостей — тоді придивіться до перового дисплея Wacom One. Працювати з ним так само легко, як і з «Інтуосом», але тут ви напряму взаємодієте із зображенням на екрані. Це максимальне наближення до традиційних художніх технік, проте в цифровому вимірі ви матимете безмежні можливості в самовиразі. Комплектне перо Wacom One розрізняє не лише 4096 рівнів натиску на наконечник, а й 60 градацій нахилу пера в діапазоні 60°. Сам дисплей має діагональ 13,3 дюйма, роздільну здатність 1920×1080 точок та колірне покриття 72 % NTSC.

До речі, відмінна особливість Intuos і One — можливість підключення цих пристроїв до смартфонів та планшетів на базі ОС Android, перетворюючи їх на серце вашої творчої мобільної студії.

Дисплей Wacom Cintiq на Games Gathering Odessa 2019
Перовий дисплей Wacom Cintiq — чудова точка опори для початку професійної творчої кар'єри

Більше простору для створення яскравих ігрових персонажів та декорацій надасть перовий дисплей Wacom Cintiq 16. Діагональ — 15,6 дюйма, роздільність — 1920×1080 точок, колірне покриття — 72 % NTSC і головне — професійне перо Wacom Pro Pen 2. Це перо розрізняє 8192 рівня натиску на наконечник та ластик, що розташований на іншому кінці, та 60 градацій нахилу в діапазоні 60°. Ідеально збалансоване, воно, як і всі інші пера Wacom, не потребує ані елементів живлення, ані дротів. Сумісність Cintiq 16 з цим пером означає, що цей дисплей працюватиме і з усіма іншими професійними перами Wacom.

Перовий дисплей Wacom Cintiq Pro 16 на Games Gathering Odessa 2020
Перовий дисплей Cintiq Pro — для кропіткої щоденної праці над професійними проектами

Але якщо від перових технологій Wacom вам потрібний максимум, проте ваш бюджет дещо обмежений, — зупиніться біля перового дисплея Wacom Cintiq Pro 16. Поверхня із загартованого скла с текстурою, характерною для паперу, — міцна основа для щоденної кропіткої праці навіть в умовах невеликого робочого місця. Екран цього красеня має вже роздільну здатність 3840×2160 точок (це «рідні» 4K) та колірне покриття 94 % Adobe RGB — це вже в повному сенсі професійна якість зображення. Комплектне перо — Pro Pen 2, найкраще з-поміж усіх цифрових пер.

Усі ці пристрої ви можете спробувати в дії самі — в нашій демозоні, що працюватиме на Games Gathering Odessa 2020. На всі ваші питання щодо вибору техніки Wacom, її налаштування та роботи з творчими додатками — будуть раді відповісти наші професійні консультанти. Проте тест-драйв планшетів та дисплеїв Wacom — не єдине, чим можна зайнятися у Wacom Draw Zone.

Розваги та конкурси від Wacom на Games Gathering Odessa 2020

По-перше, весь день у нас триватиме лотерея, в якій ви зможете виграти фірмову футболку, знижку на купівлю пристрою Wacom або знижку на навчальний курс від Games Academy.

По-друге, серед учасників конкурсу для незалежних розробників Indie Blast ми розіграємо головний приз в номінації «Найкращий арт» — бездротовий перовий планшет Wacom Intuos M.

Перові планшети Wacom Intuos на Games Gathering Odessa 2020
Великий Intuos M — переможцю конкурсу Indi Blast. Малий Intuos S — переможцю конкурсу в демозоні Wacom. Долучайтеся та нехай переможе найкращий

По-третє, в демозоні Wacom триватиме ще один конкурс, наш класичний творчий челендж, головна умова якого — встигнути за 30 хвилин створити оригінальну графічну роботу. Цього разу тема конкурсу — «Легенда ігор». Хто це має бути — вирішувати вам. Готуйтеся заздалегідь, аби встигнути намалювати найкращу роботу, за яку ми подаруємо вам перовий планшет Wacom Intuos S.

З нетерпінням чекатимемо на вас. Усі заходи санітарної безпеки — забезпечимо.

Wacom на Games Gathering Odessa 2020

ДЕ: готель «Ґаґарінн», Гагарінське Плато, 5б, Одеса
КОЛИ: 4 липня 2020 року, з 11:00 до 19:00
САЙТ: ggconference.com