Wacom на фотофестивалі In Art We Trust!

Wacom на фотофестивалі In Art We Trust!

Минулого тижня наша виїзна демозона працювала на цікавому фотофестивалі In Art We Trust!, що влаштувала в своєму приміщенні фотостудія InLight.

На заході досвідчені фотографи провели багато корисних лекцій, присвячених питанням зйомки, світла та фотокамер. Також доповідачі поділилися зі слухачами знаннями з просування власного бренду та щодо пошуку замовників.

Окрім теоретичної частини, на фестивалі In Art We Trust! були представлені фотороботи, створені в рамках фотоконкурсу студії InLight. У категорії Art & Fashion одним із призів був перовий планшет Wacom Intuos M, який чудово підходить для редагування цифрових зображень (зокрема фотографій) у будь-якому стилі. До речі, Intuos M комплектується трьома безкоштовними творчими дотатками, серед яких є фоторедактор Corel After Shot, який знадобиться для професійної обробки фотосесій.

Ми вдячні усім гостям фестивалю In Art We Trust!, учасникам конкурсу та особисто Сергію Сараханову за чудову атмосферу та заряд творчості в стінах студії InLight.

Wacom на фотофестивалі In Art We Trust!