Акція: спекотна знижка 25 % на найбільший Wacom Intuos

Класний перовий планшет для малювання та фотокорекції з великою знижкою — н-н-нада? :) Купуйте до кінця серпня чудовий Wacom Intuos M з великою робочою поверхнею, вбудованим Bluetooth-модулем та чутливим до натиску пером зі знижкою навіть більшою, ніж 25 %.

Якщо ви просто любите малювати, і хочете перенести своє захоплення на комп’ютер, або мрієте про кар’єру фотохудожника, ілюстратора, дизайнера чи 3D-майстра, проте робите лише перші кроки в цьому напрямку, — Intuos M ідеально підійде для розвитку ваших природніх талантів у цифровому форматі.

Тонкий, легкий, дійсно бездротовий — Intuos M, найбільший у серії, надасть вам достатньо простору для втілення своїх творчих задумів у будь-якій галузі цифрової графіки. Усі графічні програми від провідних компаній-розробників повністю підтримують перо Intuos, що розрізняє до 4096 рівнів натиску на його накінечник. Це дозволяє тонко регулювати товщину ліній та силу впливу віртуальних інструментів на елементи графічних проектів.

Легко підключається до настільного комп’ютера або ноутбука, легко транспортується, легко зберігається — Intuos M не обтяжить вашу творчість, а, навпаки, з такою великою робочою поверхнею (трохи більшою за формат A5) розширить горизонти, які обмежить лише ваша уява.

То ж не зволікайте, скористайтеся можливістю подарувати собі універсальний графічний інструмент за зниженою ціною — в магазинах офіційних партнерів Wacom в Україні, що дає вам право на повноцінне гарантійне обслуговування та безкоштовну заміну пристрою в разі виявлення несправності або дефекту.

Акція діє з 25 липня до 25 серпня 2019 року, то ж не відкладайте рішення на Миколи. Тим паче кількість акційних пристроїв обмежена.

Зважилися купити Wacom Intuos M зі знижкою 25 %?
Дізнайтеся, де знаходиться найближчий до вас магазин.