Знижки на Intuos Pro розміру L

Творчий безмір на 10 % дешевше: знижки на Intuos Pro L та L Paper Edition

Великі проекти потребують великого простору для втілення найсміливіших ідей в будь-якій сфері, від комерційної ілюстрації до архітектурних креслень. І якщо для щоденної кропіткої роботи з цифровою графікою ви надаєте перевагу перовим планшетам, знижка на моделі Intuos Pro L та L Paper Edition стане вам у нагоді.

Відтепер та до повного спустошення нашого складу ми оголошуємо знижку 10 % на перові планшети Intuos Pro L та Intuos Pro L Paper Edition, встановлюючи на ці моделі наступні ціни:

Intuos Pro L 17 299 15 569 ₴
Intuos Pro L Paper Edition 19 600 17 639 ₴

Перові планшети Intuos Pro комплектуються бездротовим пером Pro Pen 2, найкращим у своєму класі. Не маючи потреби ані в дротах, ані в елементах живлення, воно ідеально збалансоване та не обтяжує руку впродовж довгих годин інтенсивної роботи. Завдяки надзвичайній чутливості до натиску та нахилу Pro Pen 2 здатне зімітувати у відповідних творчих додатках будь-які реальні художні інструменти.

На поверхні планшета комплектні наконечники для пера поводяться як на звичному папері. Але якщо вам потрібна площина гладкіша або, навпаки, шорсткіша — можна докупити текстурні аркуші з потрібною фактурою. До числа додаткових аксесуарів для Intuos Pro великого розміру також входять пера та наконечники — перелік доступних товарів можна переглянути в розділі аксесуарів на нашому сайті.

Прискорити виконання часто вживаних операцій дозволять кнопки ExpressKey та сенсорне колесо Touch Ring, за допомогою якого можна налаштовувати параметри накшталт діаметра пензля або непрозорості обраного шару графічного проекта. Такі ж операції, як панорамування полотна, його масштабування та оберт, можна виконувати звичними багатодотиковими жестами. Звичайно усі засоби керування планшетом можна налаштувати програмно через програму Wacom Desktop Center, що встановлюється на комп’ютер разом з універсальним драйвером Wacom.

Розширена версія Intuos Pro L з припискою Paper Edition у назві, також комплектується спеціальною кульковою ручкою, затискачем для паперу та власне самим папером. Усе це потрібне для того, аби можна було робити начерки від руки прямо на планшеті — навіть, коли його увімкнено автономно від комп’ютера. Кожний рух ручки пристрій запам’ятовує і переносить в обрану графічну програму, тільки-но ви підключите Intuos Pro Paper Edition до комп’ютера — навіть у векторному форматі.

Також усі моделі Intuos Pro мають вбудований Bluetooth-модуль для бездротового під’єднання до Windows та macOS.

То ж обирайте модель Intuos Pro L, яка найбільше відповідає вашим професійним вимогам, та звертайтеся до магазину будь-якого офіційного партнера Wacom в Україні. Чому варто купувати офіційну техніку Wacom, читайте в нашій спеціальній статті.

Залишайтеся нам здорові, бережіть себе та близьких і не втрачайте творчого вогню.

З повагою,
команда Wacom Ukraine