Інвестуйте в свій талант. Спеціальна ціна на Intuos Pro S

Найдоступніший професійний інструмент Wacom для майстрів цифрової графіки став ще доступнішим: з 21 жовтня до 25 листопада 2019 року купуйте перовий планшет Intuos Pro S за спеціальною ціною.

Перовий планшет Intuos Pro S вражає своїми габаритами: тонкий та компактний, він легко вміщується в будь-яку сумку для ноутбука та швидко підключається до комп’ютера через USB-кабель або бездротове Bluetooth-з’єднання. При цьому він оснащений не тільки фірмовою перовою технологією Wacom у найкращій своїй реалізації, а й додатковими засобами прискорення роботи: кнопки ExpressKey для швидкого виклику часто вживаних команд, сенсорне кільце Touch Ring для тонкого налаштування інструментів у творчих додатках, спеціальні екранні меню, тощо.

Перовий планшет Wacom Intuos Pro S на CEE 2019
Intuos Pro S — найдоступніший професійний інструмент Wacom для майстрів цифрової графіки

Разом із самим Intuos Pro S, у коробці знаходиться перо Pro Pen 2, яке розрізняє до 8192 рівнів натиску на наконечник та ластик, а також до 60 градацій нахилу в діапазоні 60°. Перо бездротове, не потребує елементів живлення, має ідеальну збалансованість та ергономічний дизайн — усе, щоб тривала щоденна робота з планшетом була легкою та приємною. Також до комплекту Intuos Pro S входять підставка-каламар для пера, з набором запасних наконечників всередині, чотири додаткових кольорових кільця для пера, довгий USB-кабель та необхідна документація.

Ось цей чудовий комплект для професійної роботи з цифровою графікою у будь-якому сучасному творчому додатку можна придбати всього за 7499 ₴ (звичайна ціна — 8289 ₴). Ця спеціальна ціна діятиме з 25 жовтня до 25 листопада 2019 року в усіх магазинах офіційних партнерів Wacom в Україні, повний перелік яких можна подивитись у розділі «Де купити» на нашому сайті.

То ж не зволікайте: Intuos Pro S — чудова інвестиція у ваш талант, адже це один з найкращих інструментів в своєму класі, який допоможе вам у реалізації численних творчих проектів протягом багатьох років та швидко окупиться.

Детально про Intuos Pro S