Wacom на Linoleum 2019

7–8 вересня: Wacom Draw Zone на фестивалі анімації Linoleum 2019

Мільйони художників, ілюстраторів, 3D-майстрів, мультиплікаторів та багатьох інших професіоналів, задіяних у чарівному світі анімації, щоденно працюють з технікою Wacom, вичавлюючи з неї все можливе та іноді навіть неможливе. То як можна пропустити один з найяскравіших подій року — фестиваль Linoleum 2019?

Завітайте до демозони Wacom Draw Zone та спробуйте власноруч попрацювати на перових планшетах і дисплеях Wacom, порівнявши представників різних лінійок за їхньою функціональністю та устаткуванням.

Тест-драйв техніки Wacom на фестивалі Linoleum 2019

Неможливо навіть порахувати, скільки чудових мультиків вийшли з-під пера Intuos Pro — найкращого перового планшета, якому довіряють свій талант багато професіоналів творчих професій. Цього разу ви зможете спробувати в роботі нову модель цієї лінійки — компактний Intuos Pro S. Маючи практично ті ж можливості, що й його старші брати M та L (в тому числі «паперові моделі» Paper Edition), з таким самим пером Pro Pen 2 у комплекті, «еска» набагато компактніший за свого попередника, і тому займає на робочому столі майже стільки місця, як молодша модель з лінійки «аматорських» планшетів Wacom Intuos, яка також буде представлена в демозоні Wacom.

Перовий планшет Wacom Intuos Pro S на фестивалі Linoleum 2019
Кращий перовий планшет для творчих професіоналів тепер і в малому розмірі

За своєю функціональністю «Інтуоси» позиціонуються як пристрої середнього рівня, призначені насамперед для творчих ентузиастів. Але всупереч цьому багато талантів виконують на цих малюках вельми професійні роботи в різноманітних жанрах. То ж такий «напівпрофік» — чудовий варіант перового планшета для тих, хто лише стає на творчі крила, і поки не потребує всіх можливостей професійного інструмента для творчості.

Таку саму ідею закладено і в перовий дисплей Wacom Cintiq, який має базову функціональність та устаткування, але комплектується професійним пером Pro Pen 2 з максимально можливим на цей час рівнем чутливості до натиску та нахилу. Cintiq рекомендується для всіх, хто вже планує професійну кар’єру майстра цифрової графіки, потребує більш комплексного інструмента для роботи, але до дислеїв Cintiq Pro ще не доріс.

Так, Cintiq Pro створено для досвідчених професіоналів, які ретельно працюють над кожною дрібною деталлю, потребують високої точності в передачі кольору і працюють над проектами будь-якої складності багато годин щодня. Висока витривалість та максимально можливе наближення роботи цифрових засобів творчості до реальних інструментів художника — найголовніші риси перових дисплеїв Wacom Cintiq Pro. Кращих за них просто не існує.

Найголовніше, чим відрізняється вся техніка Wacom — унікальна технологія, яка дозволяє працювати єдиним цифровим пером, як будь-яким реальним інструментом художника, ретушера або навіть скульптора. Володіючи надшвидким відгуком і високою чутливістю до натиску (а в професійних моделях також до кута нахилу) пера Wacom не потребують живлення, а тому вони легкі, відмінно збалансовані та зручні, особливо при тривалій роботі, що так важливо для будь-якого професіонала.

Перові планшети Wacom Intuos на Linoleum 2019
Перові планшети Wacom Intuos дарують величезний простір для творчого самовираження

Конкурс у Wacom Draw Zone на фестивалі Linoleum 2019

Продовжуємо свою багаторічну традицію влаштовувати творчі спринти. Цього разу тема конкурсу має вельми абстрактну назву «Точки дотику». Зважаючи на те, що кожний учасник матиме для втілення свого творчого задуму лише 30 хвилин, — як ніколи настійно рекомендуємо заздалегідь продумати, що і як ви хочете зобразити.

Автор кращої роботи конкурсу отримає приз —
перовий планшет Intuos S з Bluetooth.

А ще ми спонсори

А ще ми підготували приз для переможця українського конкурсу анімації, який проходитиме у рамках всього фестивалю Linoleum 2019. За найкращий, за думкою журі, вітчизняний мультик ми подаруємо перовий планшет Intuos M.

Wacom на Linoleum 2019

ДЕ: творча спільнота IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8, м. Київ.
КОЛИ: 7–8 вересня, з 12:00 до 18:00 (сам фестиваль пройде з 4 до 8 вересня).
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ФЕСТИВАЛЯ: linoleumfest.com.
КУПИТИ АБОНЕМЕНТ ВІДВІДУВАЧА — на concert.ua.