18 січня — 14 лютого

Instagram • Facebook

Конкурс на краще робоче місце з Wacom

Творча особистість виходить далеко за межі своїх робіт, відбиваючись зокрема і в своєму робочому оточенні: як усе організовано на столі, які інструменти та речі для натхнення завжди поруч… Чому б не показати свою цифрову майстерню іншим?

Конкурс на краще робоче місце з Wacom

Пропонуємо усім власникам техніки Wacom невеличкий конкурс на краще робоче місце з вашим планшетом або дисплеєм Wacom та усіма підручними засобами та інструментами, якими ви користуєтеся щодня: корисні та цікаві творчі книжки, сувеніри та іграшки, улюблені рослинки, альбоми для ескізів, олівці та пензлі, лінійки та циркулі — усе, що разом з вашим пристроєм Wacom складає ваше робоче місце, на якому і створюються ваші шедеври.

Правила конкурсу дуже прості

  1. Конкурс проходитиме в Instagram та Facebook — тож, в залежності від соціальної мережі, підпишіться на нашу сторінку в Instagram або Facebook.
  2. Опублікуйте крутезне фото свого робочого місця, відмітьте нас, аби ми відмітили вашу участь.
  3. У підписі поставте хештег #WacomUkraineWorkspace.

Упевніться, що ваша публікація відкрита для всіх, а не лише для друзів — інакше ми нічого не побачимо. Також майте на увазі, що конкурс проводиться лише серед мешканців України — закордонне доставлення призів ми не передбачуємо.

Кількість робіт не обмежена, але у розіграші будете фігурувати ви, а не ваші роботи, — то ж має сенс зробити лише одну світлину, але дуже круту. ?

Призи для восьмох щасливців

Призерами цього конкурсу стануть одразу вісім учасників, яких ми оберемо традиційно за допомогою Random.org. Усі восьмеро отримають від нас класні стилуси Wacom Bamboo для зручної роботи з сенсорними екранами планшетних комп'ютерів Apple iPad. А хто попаде у першу трійку призерів, — отримає ще й сувенірну металеву пляшку з нашим логотипом: така собі корисна дрібничка для відпочинку на природі.

Ваші роботи ми прийматимемо до неділі, 14 лютого, і вже наступного понеділка, 15 лютого, оголосимо результати розіграшу.

Тож маєте часу майже місяць — достатньо для створення незабутнього зразку творчого робочого місця. Бажаємо всім наснаги та доброї вдачі.

З нетерпінням чекаємо ваших робіт.
Команда Wacom Ukraine.