Майстрам і Майстриням

Майстрам і Майстриням: знижки на перові планшети розміру M

Подумалося, чому б не влаштувати невеличку акцію посеред весняної зими? Подумали — сказали. Сказали — зробили. То ж, якщо ще не маєте універсального інструменту для творчості, даруємо вам можливість придбати перовий планшет Wacom з чудовою знижкою.

Якщо ви початківець з початківців і вагаєтеся, чи робити свої перші кроки в галузі цифрової графіки, — немає приводу для сумнівів, коли маєте One by Wacom у розмірі M. Велика активна область розміром з аркуш паперу формату A5 дозволяє не тільки проробляти дрібні деталі при великому збільшенні, а й робити перші начерки сміливими вільними рухами на всю широчінь цього планшета. Чутливе до натиску перо не потребує ані батарейок, ані кабелів, ані підзаряджання — то ж воно максимально легке та збалансоване для зручної тривалої роботи над малюнками, редагуванням фотографій та веденням рукописних нотаток.

Акційна ціна One by Wacom M — 3 699 3 099 ₴.

Але якщо хочется більших можливостей, — зверніть увагу на перовий планшет Intuos M. Активна область того ж розміру, але перо вдвічі чутливіше, що забезпечує вдвічі точніший контроль товщини ліній та штрихів. До того ж цей планшет має додаткові чотири клавіші ExpressKey, які можна запрограмувати на виконання часто вживаних сполучень клавіш. А ще Intuos M оснащено вбудованим Bluetooth-модулем, який дозволяє підключати планшет до комп’ютера без дротів. Ну і вишенька на торті — комплект з трьох безкоштовних творчих додатків: крутий симулятор живопису Corel Painter Essential, прекрасний пакет для створення коміксів та манґи Clip Studio Paint Pro та функціональний фоторедактор Corel Aftershot 3.

Акційна ціна Intuos M — 6 999 5 999 ₴.

Акційні ціни діють з 3 до 17 лютого 2020 року в усіх магазинах офіційних партнерів Wacom в Україні, повний перелік яких ви можете переглянути на нашому сайті у розділі «Де купити».

Чому важливо користуватися саме офіційною технікою, дізнайтеся з нашої спеціальної статті. Бо купляти офіційне — вигідно.