1—23 грудня

 Instagram

Творчий мегаконкурс Олександри Дікої

Приготуйтеся до неймовірної передноворічної пригоди, адже ми запрошуємо вас на чарівний конкурс «Зимова історія», який влаштовує в Інстаграмі популярна професійна художниця Олександра Дікая. Адже на кону — чудові призи від Wacom.

Чарівний конкурс «Зимова історія»

Усе, як у Тричаклунському турнірі з книги про Гаррі Поттера: жоден учасник заздалегідь не знатиме, що потрібно зобразити в своїх конкурсних роботах, — і лише у потрібний час теми будуть оголошені.

Як буде проходитиме конкурс:

  1. Для початку підпишіться на Instagram-сторінки @alexandradikaia та @wacomukraine.
  2. Слідкуйте за оголошеннями Олександри з 1 грудня: саме з них ви дізнаєтеся про теми своїх конкурсних робіт та особливі конкурсні хештеги.
  3. Готові ілюстрації публікуйте на своїй Instagram-сторінці. Не забудьте додати у підпис хештег #alexandradikaia_wacom та хештег завдання (про нього Олександра також скаже у кождому завданні). Відмітьте на зображенні профілі @alexandradikaia та @wacomukraine.
  4. Усі роботи прийматимуться до 20 грудня включно, після чого з-поміж усіх учасників буде обрана найкраща десятка.
  5. За кожного з десяти фіналістів будуть голосувати користувачі Інстаграма, і за кількістю голосів будуть визначені троє переможців, яких ми оголосимо 23 грудня. На цьому, рівно за тиждень до Нового року, чарівний конкурс буде завершено.

До чарівного конкурсу — чарівні призи

Той учасник з кращої десятки, хто набере найбільшу кількість голосів, отримає наш головний приз — перовий дисплей Wacom One. З його цифровим пером, що не потребує живлення та реагує на силу натиску та нахил, ви зможете малювати на поверхні дисплея, як на звичайному папері, маючи в руці універсальний художній інструмент, можливості якого визначають творчі додатки та ваша фантазія.

Wacom One легкий та компактний, з ним зручно працювати за столом та в дорозі. Ба більше — підключати цей дисплей можна не лише до комп'ютера або ноутбука, а й до смартфона чи планшета з операційною системою Android.

Ті, хто посяде друге та третє місця, отримають перові планшети Wacom Intuos S — робочі конячки як для початківця, так і для того, хто стає професіоналом у галузі цифрової графіки. Тонкі, надзвичайно легкі, вони займатимуть на столі дуже мало місця. Ну а завдяки фірмовому цифровому перу Wacom за їхньою допомогою ви легко зобразите у вікні творчого додатка свої найсміливіші фантазії.

Бажаємо творчого натхнення, і нехай переможуть кращі.
Команда Wacom Ukraine.