3—23 червня

Арт-челендж «Містична локація». Спеціально до Games Gathering Odessa

Атмосфера гри — це її оточення, яке створює чудовий фон для колоритних героїв, цікавого сюжету та влучних діалогів. Тож саме для художників оточення ми разом зі студією AB Games влаштовуємо велике творче змагання.

Арт-челендж «Містична локація»

Байдуже, чи ви досвідчений професіонал або робите свої перші кроки в цій непростій, але дуже цікавій справі. Взяти участь у челенджі можуть усі бажаючі. Виконайте конкурсне завдання — та спочатку виборіть собі місце у великому фіналі, а потім, вже в сонячній Одесі виграйте головні призи.

Загальний план змагання дуже простий та вміщується в таку табличку:

3—23 червня Збір конкурсних робіт
28 червня Оголошення п'яти фіналістів
3 липня Фінал змагання
4 липня Оголошення переможця

Просто, чи не так? Тепер трохи важливих деталей.

Конкурсне завдання для відбірного туру

З 3 до 23 червня вам потрібно намалювати кімнату за однією з наведених схем (скачати ZIP-архів). Це повинно бути атмосферне приміщення у стилі і з деталями, які б передавали історію. Оберіть, що ви намалюєте: вітальню, кабінет чи спальню. Антураж — також на вибір із трьох: вікторіанська Англія, бароковий Париж або італійська неокласика.

Якщо вас це надихне більше, ось історії до кожної із кімнат:

  • Вітальня в покинутому маєтку, де вже давно ніхто не живе. Кажуть, іноді в будинку свічки запалюються самі, а у вікнах з'являється чоловічий силует. Ніхто не наважується пробратися всередину та дізнатися, які таємниці зберігає в собі занедбаний маєток. Хто знає, з якими дивацтвами можна там зіткнутися…
  • Кабінет, що належить старому, який колись був мандрівником у часі. Йому відомі неймовірні дива зі світу майбутнього, але він пізнав і мудрість давніх часів, побачив дивини зниклих цивілізацій. У цьому кабінеті зберігаються пам'ятки про кожну з його подорожей. Можливо навіть, він зустрів свою справжню любов десь в далекому майбутньому і сумує за нею, адже залишитися там він не зміг.
  • Спальня мисливця за привидами, який змушений вночі оточувати себе амулетами, магічними пастками та артефактами, аби спокійно поспати, поки за ним спостерігають його «підопічні».

Техніка виконання: стилізований реалізм із використанням фотореференсів і текстур.

Розмір зображення: 1800×1070 точок.

Готову роботу разом з основними даними про себе відправляйте через спеціальну форму.

Суть завдання нескладна, проте якщо маєте будь-які питання з цього приводу або складнощі з виконанням, — без вагань звертайтеся за підказками до художників AB Games на сторінках студії на Facebook та Instagram.

Відбір кращої п'ятірки та фінал в Одесі

28 червня журі оголосить імена авторів п'яти найкращих чарівних локацій, обраних з-поміж усіх конкурсних робіт.

Для формування п'ятірки фіналістів журі оцінюватиме:

  • техніку виконання,
  • вміння володіти кольором та світлом,
  • смак підбору референсів,
  • атмосферність,
  • сторітелінг (вміння розповісти історію через предмети).

Тож коли імена п'яти кращих стануть відомі, організатори з ними зв'яжуться та повідомлять про порядок мандрівки на Games Gathering Odessa, де 3 липня відбудеться фінальний арт-батл. До квитків на фестиваль для фіналістів передбачений трансфер від організаторів (Game Bus) та проживання від студії AB Games.

Переможця буде оголошено на закритті фестивалю наступного дня, 4 липня.

Журі конкурсу

Неймовірна шістка. Ось, хто обиратиме п'ятірку фіналістів та переможця змагання:

Олена Ягнишева

Олена Ягнишева
Creative Producer
AB Games

Вєра Дахова

Вєра Дахова
2D Artist Team Lead
(HO Backgrounds)
AB Games

Дар'я Тютерева

Дар'я Тютерева
2D Artist Team Lead
(HO Items)
AB Games

Варя Давидова

Варя Давидова
2D Artist Team Lead
(HO Backgrounds/Items)
AB Games

Олександр Хруцький

Олександр Хруцький
СЕО & Founder
Games Gathering

Світлана Зозуля

Світлана Зозуля
Art-Director
Onseo

 

Призи переможцю

Переможець арт-челенджу «Чарівна локація» отримає два великих приза. По-перше, це запрошення на роботу художника оточення до студії AB Games. А по-друге — професійний перовий планшет Wacom Intuos Pro S, на якому власне й можна розпочати свою творчу кар'єру в команді AB Games.

Intuos Pro — універсальна «робоча конячка», створена спеціально для тривалої інтенсивної роботи з цифровою графікою. Це найдосконаліший перовий планшет у своєму класі, тому будь-які масштабні творчі проекти йому до снаги. Дуже зручне бездротове перо, що не потребує живлення, розрізняє 8192 рівня натиску на перо та ластик та 60 градацій нахилу в діапазоні 60° — це дозволяє застосовувати в цифрі майже всі традиційні художні техніки, розширюючи їх можливості суто цифровими засобами та інструментами.

Ми бажаємо успіхів і творчої наснаги всім учасникам арт-челенджу. З нетерпінням чекатимемо на конкурсні роботи.