Intuos Pro S

В Україну приїхали нові перові планшети Intuos Pro S

Професійний не завжди значить великий — компактність часом важлива й для досвідчених майстрів цифрового мистецтва. Саме тому, на багаточисельні запити творчої спільноти, лінійку професійних перових планшетів Wacom Intuos Pro поповнено компактною моделлю малого розміру — Intuos Pro S.

Київ, Україна — 13 серпня 2019 р. — «Компанія Новелла», офіцйний дистриб’ютор техніки Wacom в Україні, анонсує початок офіційного продажу універсальних перових планшетів Wacom Intuos Pro S, призначених для професійної роботи в будь-якій галузі цифрової графіки.

Ті ж можливості при компактнішому розмірі

Новий Intuos Pro S вражає своїми габаритами: тонкий та малий, він легко вміщується в будь-яку сумку для ноутбука та швидко підключається до комп’ютера через USB-кабель або бездротове Bluetooth-з’єднання. При цьому він оснащений не тільки фірмовою перовою технологією Wacom у найкращій своїй реалізації, а й майже таким самим набором додаткових засобів прискорення роботи, що й моделі середнього та великого розміру.

Розмір: 269×170×8 мм
Вага: 450 г
Колір: чорний
Робоча область: 160×100 мм

Перо: Pro Pen 2 (пасивне, бездротове, з ластиком)
Кнопки на пері: 2
Чутливість до натиску: 8192 рівня
Чутливість до нахилу: ±60 рівнів в діапазоні 60°

Клавіші ExpressKey: 6
Сенсорное кільце Touch Ring: 1
Кнопка Home Button: 1

Технологія: фірмова перова, на основі явища електромагнітного резонансу
Bluetooth: є
Інтерфейс: USB-C

Системні вимоги: Windows 7 / 8.1 / 10 (з повним пакетом оновлень), macOS 10.12 та вище (з повним пакетом оновлень), доступ до Інтернету (для завантаження драйвера), порт USB-A (стандартний), Bluetooth 2.1 або вище (рекомендується 4.0 або вище).

Гарантія: 2 роки

Комплектація та аксесуари

Разом із самим Intuos Pro S, у коробці знаходиться вже назване перо Pro Pen 2 та підставка-каламар для неї, всередині каламаря — набір запасних наконечників (6 стандартних та 4 повстяних), 4 додаткових кольорових кільця для пера, USB-кабель довжиною 2 м та необхідна документація.

Додатково до Intuos Pro S можна придбати пера Pro Pen Slim (аналогічне комплектному, але з тоншим профілем) та Pro Pen 3D (спрощене управління в програмах 3D-моделювання), а також пульт ДУ ExpressKey з 17-ма клавішами та сенсорним кільцем Touch Ring, які можна програмно налаштувати. Надодаток з новим планшетом сумісні й пера попереднього покоління (Pro, Classic, Art, Airbrush та Grip). Про всі вказані аксесуари можна дізнатися більше на нашому сайті.

Чому Pro?

Хоча в основі всіх планшетів Wacom застосовано одну й ту ж саму технологію на основі запатентованого методу електромагнітного резонансу, — планшети Wacom Intuos Pro мають найкращу чутливість до натиску на накінечник пера. До того ж само перо має ще й ластик з тією ж чутливістю, активна зона підтримує багатопальцеві жести, а сам пристрій з лінійки Pro, оснащено додатковими засобами для прискорення виконання рутинних операцій.

То ж якщо цифрова графіка для вас набагато більше, ніж хобі, й ви проводите багато годин щодня в роботі над комерційними творчими проектами, — перового планшету Intuos, а тим паче One by Wacom вам певно буде замало. Якщо вам потрібен саме перовий планшет, Intuos Pro — найкращий варіант інструмента для професіонала.

Порівняння Intuos з Intuos Pro S

Купуйте офіційний Intuos Pro S

Гарантійний термін на перовий планшет Intuos Pro S складає 2 роки, з передбаченою заміною дефектного пристрою — за умови, що його було придбано в магазині одного з офіційних партнерів Wacom в Україні, повний перелік яких можна подивитись у розділі «Де купити» на нашому сайті.

Якщо ви бажаєте протестувати новий Intuos Pro S власноруч, завітайте в демозону Wacom, розташовану на вул. Почайнинській, 28 у Києві. Чекаємо на вас з понеділка до п’ятниці, з 9 до 17 годин.

Детально про лінійку Intuos Pro