З 20 грудня по 9 січня

У новий рік — з новими можливостями!

Подаруйте собі або близькій людини новий перовий планшет або дисплей Wacom, що надасть сучасних інструментів для створення будь-яких творчих проектів.

У новий рік — з новими можливостями!

Саме зараз, коли чари зимових свят вже в повітрі, настає чудова нагода розпочати свій творчий шлях або ж продовжити його на новому рівні майстерності. Завітавши до магазину одного з офіційних партнерів Wacom в Україні, скористайтеся спеціальними зимовими знижками, дозволивши собі на свята ще більше, ніж бажалося, — та оберіть одну з акційних моделей пристроїв Wacom для нових творчих досягнень:

 

One by Wacom S

2 599 ₴

2 049 ₴

One by Wacom M

3 899 ₴

3 099 ₴

Intuos S

3 269 ₴

2 939 ₴

Intuos S з Bluetooth

4 109 ₴

3 699 ₴

Intuos M з Bluetooth

7 369 ₴

5 899 ₴

Wacom One

16 849 ₴

13 499 ₴

Intous Pro S

8 999 ₴

8 099 ₴

Intous Pro M

13 269 ₴

11 939 ₴

Intous Pro L

18 209 ₴

16 389 ₴

 

Перові планшети One by Wacom — найдоступніші з усієї техніки Wacom. Мають активну область площею с аркуш паперу A6 (модель S) або A5 (модель M) та перо, що розрізняє 2048 рівнів натиску на наконечник. Цього цілком достатньо для перших кроків у світі цифрової графіки, тому One by Wacom чудово підходить на роль першого планшета в житті для всіх, в кого тільки-но зайнявся творчий вогонь.

Якщо ж ви навіть початківець, але вже знаєте, що цифрове малювання або фоторетуш — ваше покликання та справа на роки, можна почати одразу з перового планшету Intuos, що не лише комплектується пером, чутливим вже до 4096 рівнів натиску (тобто дозволяє точніше задавати інтенсивність нанесеним штрихам та лініям), а й оснащений чотирма програмованими клавішами ExpressKey для швидкого виконання часто вживаних команд. Сімейство Intuos включає в себе також моделі з підтримкою Bluetooth для бездротового підключення до комп'ютера. Додатковою перевагою Intuos є можливість дротового підключення до Android-пристроїв.

Але серед усіх планшетів Wacom професіоналам з багаторічним досвідом ми радимо тільки Intuos Pro. Обирайте зручний для вас розмір: S, M або L — та отримайте у комплекті крутезне перо Pro Pen 2, що розрізняє 8192 рівня натиску на наконечник та ластик, оснащений клавішами ExpressKey (6 у моделі S або 8 у моделей M та L) і кільцем Touch Ring для налаштування таких параметрів, як прозорість шару або діаметр пензля. Усі Intuos Pro підтримують бездротове підключення через Bluetooth, а для моделей M та L дотупні змінні поверхні з гладкішою та шорсткішою текстурою для імітації різної якості паперу.

Проте якщо ви початківець, але дуже амбітний — зверніть увагу на перовий дисплей Wacom One. Це бюджетна модель, яка за функціональністю дещо схожа на планшети One by Wacom (тому вони дуже схоже називаються), — але можливість малювати беспосередньо на екрані складає величезну різницю в порівнянні з планшетом. До того ж комплектне перо цього дисплея розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник, а сам пристрій можна підключити не лише до комп'ютера, а й до багатьох Android-смартфонів та планшетів.

Наостанок додамо, що всі перові планшети та дисплеї Wacom комплектуються безкоштовними творчими додатками, перелік яких зазначений на сторінках опису відповідних моделей.

 

 

Веселих Свят!

Бажаємо вам веселих свят та незгасного натхнення.

З повагою,
команда Wacom Ukraine.