10 червня — 10 вересня

 Усі магазини Moyo

Це п'ять. П'ять років гарантії на One by Wacom

Стандартний гарантійний термін офіційної техніки Wacom в Україні складає два роки. Але при купівлі перового планшета One by Wacom в магазинах Moyo, ви отримаєте аж три додаткових роки від офіційного сервісного центру Wacom.

Це п'ять. П'ять років гарантії на One by Wacom

Цілих п'ять років гарантії — це можливість не перейматися працездатністю планшету, сміливо використовуючи його в роботі над творчими проектами та в онлайн-навчанні. Повний набір сервісних послуг — зокрема заміна на новий несправного пристроя за гарантійним випадком — буде передбачено для вас впродовж п'яти років замість двох.

Для отримання таких умов вам потрібно лише придбати перовий планшет One by Wacom будь-якого розміру в одному з супермаркетів електроніки Moyo до 10 вересня 2021 року. Дата покупки впродовж цього часу — єдина умова для отримання подовженого гарантійного терміну.

Перові планшети One by Wacom — прекрасний інструмент для тих, хто робить перші кроки в світі цифрової графіки. Малювання, обробка фотографій та навіть рецензування офісних документів, як на сторінках звичного блокноту — все це забезпечує комплекте перо, що розрізняє 2048 рівнів натиску на наконечник. Працюйте ним, немов звичайним олівцем, пензлем, фломастером або кульковою ручкою, — і ви побачите на своєму дисплеї, як змінюється товщина ліній, міняючи силу натиску.

One by Wacom дуже компактні, тому їх легко брати з собою у подорожі, вони без проблем розміщуються навіть на дуже маленькому столі — особливо модель S, розмір якої складає лише 20×16 см. Площа її активної зони приблизно дорівнює паперовому формату A6 (одна чверть від стандартного A4) — але її досить для роботи з документами та фотографіями. Якщо ж ваша пристрасть — малювання, тоді беріть модель M з активною площею майже аркуш A5 (половина A4), на якій набагато комфортніше створювати великі ілюстрації в багатьох жанрах і техніках.

Як будь-яка техніка, One by Wacom сумісні з Windows-системами та комп'ютерами Apple Mac. До того ж, ці планшети без проблем працюють і з ноутбуками Chromebook.

То ж не гайте часу та відвідайте будь-який супермаркет Moyo або інтернет-магазин Moyo.ua, щоб до 10 вересня 2021 року купити модель One by Wacom, що якнайкраще підходить саме вам, — і отримати цілих п'ять років офіційної гарантії Wacom.

Натхнення вам та цікавих творчих проектів.
Команда Wacom Ukraine