Фіксуємо ціни

Ми фіксуємо ціни на всю техніку Wacom

Як багато хто знає, для продажу всередині країни імпортні товари купуються компаніями-дистриб’юторами за іноземну валюту — тому ціни в гривнях коливаються в залежності від поточного валютного курсу. Дорожчають навіть вітчизняні товари, але є й приємні винятки.

Не зважаючи на валютні курси, що останніми тижнями зростають не на користь гривні, ми фіксуємо старі ціни на перові планшети та дисплеї Wacom в усіх офіційних партнерів Wacom в Україні. Замовляйте потрібні моделі через онлайн-магазини наших партнерів та отримуйте якісні універсальні інструменти для роботи з цифровою графікою з повним пакетом гарантійних зобов’язань та сервісного обслуговування на два роки.

Акція триватиме з 1 квітня 2020 року та допоки не спустіє наш склад, то ж маєте певний час для вигідної інвестиції в свій образотворчий або дизайнерський талант.

Чому вигідно купувати офіційну техніку Wacom, можете дізнатися з нашої статті. Повний перелік наших партнерів дивіться в розділі «Де купити» на нашому сайті. Повністю безкоштовну адресову доставку техніки Wacom забезпечує разом з нами онлайн-магазин Moyo.ua.

Бажаємо всім міцного здоров’я, вдалих онлайн-покупок та творчого натхнення #ВСамоізоляції.