Loish з майстер-класом у школі Projector

27.07: Всесвітньо відома художниця Loish з майстер-класом у школі Projector

Навіть якщо ви ще не чули ім’я Лоїс Ван Баарле, — ви напевно бачили її чудові роботи на коробках перових планшетів попереднього покоління Wacom Intuos Draw і Art. Пам’ятайте, ескіз дівчини і «блакитну фею»? Їх створила Loish — талановита концепт-художниця, ілюстраторка і аніматорка, яка приїжджає в школу Projector, щоб поділитися своїм професійним досвідом отримувати від робочого процесу суцільне задоволення.

Надмірно розмірковувати та фокусуватися на деталях проекту немає жодної потреби — замість цього краще буде розслабитися та довіритися внутрішнім відчуттям. А особливі зображувальні техніки дозволять не тільки працювати продуктивніше, але й отримувати природніший кінцевий результат.

Упаковка Wacom Intuos Art с работой Loish
В оформленні паковання перового планшета Wacom Intuos Art було використано роботу Loish

Під час майстер-класу в «Проджекторі» Лоїс працюватиме на новому перовому дисплеї Wacom Cintiq Pro 24″, на якому вона робитиме ескізи, на основі яких учаснику заняття робитимуть вправи в новий для них спосіб роботи. Крок за кроком, під чуйним керівництвом художниці, ви розберете процес створення легких та вільних нарисів і дізнаєтесь, як грамотно працювати з кольором.

Поруч із навчальною зоною ми, на правах партнеру майстер-класу, розгорнемо невеличкий стенд Wacom Draw Zone, на якому ви власноруч зможете спробувати в роботі професійний перовий дисплей Wacom Cintiq Pro 16″ та перовий дисплей для початківців Wacom Cintiq — обидва пристрої будуть готові до тест-драйву всіх бажаючих, а наші консультанти дадуть відповіді на всі ваші запитання до обрання, налаштування та роботи з технікою Wacom.

Отже, реєструйтеся, купуйте квиток — та вперед до неймовірно цікавих знань. Таку можливість шкода втрачати, якщо ви мрієте про кар’єру професійного цифрового художника.

Майстер-клас Loish у школі Projector

ДЕ: школа Projector, вул. Кожум’яцька, 10, м. Київ
КОЛИ: 27 липня 2019 р., з 10:00 до 18:00
ПОЧОМУ: 5 400 ₴
РЕЄСТРАЦІЯ: → сайт школи Projector