#ВСамоізоляції. Результати творчого конкурсу

#ВСамоізоляції. Результати творчого конкурсу

На відміну від самої самоізоляції, на жаль, наш конкурс графічних міні-історій про те, чим творчі люди займаються, поки змушені залишатися вдома, — дійшов свого логічного завершення, і два перових планшета Wacom Intuos S знайшли своїх власників. Точніше, власниць.

Насамперед красно дякуємо всім, хто наважився взяти участь у конкурсі. Роботи дуже різні і за рівнем, і за технікою, і навіть за реалістичністю зображених подій. Дехто навіть придумав цілі фантастичні історії, які можна було б розгорнути у повноцінне графічне оповідання. Було дуже класно відстежувати появу нових робіт та гадати, яка історія буде наступною.

Загалом ми зібрали 241 роботу, переважну більшість яких опубліковано в Інстаґрамі — тому змушені були об’єднати учасників з обох соціальних мереж, аби зрівняти спільні шанси на перемогу. Наше професійне журі обрало двадцять найкращих робіт, які ми розділили на два окремих десятки — перший та другий — та пропустили їх через Random.org.

То ж переможцями стали Олександра Ібрагімова (@makotokino_art) та Ніна Новак (@rinavictory), які, на наш величезний подив, обидві живуть в Одесі та наразі навіть працюють разом над новим журналом манґи. Ба більше, обидві дівчини мали старенькі планшети Wacom, то ж Intuos S обом переможницям обов’язково стануть у нагоді. От і не вір після цього у співпадіння.

Автор комікса: Олександра Ібрагімова

Автор комікса: Ніна Новак

Сердешно вітаємо Олександру та Ніну з перемогою та ще раз дякуємо всіх учасників нашого конкурсу. Сподіваємося, це був цікавий та веселий досвід, і ви візьмете участь у наших наступних конкурсах.

Залишайтеся нам здорові, бережіть себе та близьких і не втрачайте творчого вогню.

З повагою,
команда Wacom Ukraine