Wacom на SolidWorks Summit Ukraine. Звіт

Wacom на SolidWorks Summit Ukraine. Звіт

30 жовтня 2019 року в українській столиці проходив професійний захід SolidWorks Summit Ukraine, присвячений програмним засобам автоматизованого проектування від компанії SolidWorks Corporation, що наразі є незалежним підрозділом французської компанії Dassault Systemes.

Серед інженерів-конструкторів та технологів програмний САПР-комплекс SolidWorks є одним із найвживаніших комплексних інструментів на этапах підготовки виробництва та керування даними та процесами. SolidWorks — величезне сімейство програмних продуктів, і одна з його складових — це інструменти для гібридного параметричного моделювання, що включає в себе твердотільне моделювання, моделювання поверхонь, каркасне моделювання та їх комбінування без обмеження ступіню складності.

Wacom Ukraine на SolidWorks Summit Ukraine 2019

Саме в 3D-моделюванні виробів та технологічного устаткування активно можна використовувати техніку Wacom. Електронне перо в багатьох випадках набагато зручніше за звичайну мишу, то ж недивно, що засоби моделювання SolidWorks підтримують перову технологію Wacom.

У своїй демозоні ми показали учасникам та відвідувачам представників актуальних поколінь перових дисплеїв Wacom — Cintiq 22 та Cintiq Pro 24. Працюючи електронним пером безпосередньо з зображенням на поверхні якісного РК-екрана, ви максимально швидко та зручно вносите зміни у проект, витрачаючи набагато менше часу та сил на таку кропітку роботу. Адже готовий виріб повинен відповідати найсуворішим стандартам та нормам — чиста творчість та натхнення тут поступаються вимогам реального життя.

У межах заходу проводився професійний конкурс серед користувачів програмних продуктів SolidWorks. Переможцем виявилася унікальна людина — досвідчений нейрохірург Олександр Кулик, який розробив та сконструював екзоскелет для знерухомлених нейрохворих. Лікар-розробник вже запевнив, що отриманий ним приз, професійний перовий планшет Intuos Pro S, який зазвичай використовується в творчих проектах, матиме свою частину роботи у створенні унікальних засобів, які пришвидчать — ба навіть зроблять можливим — одужання важкохворих пацієнтів.