6—16 лютого

З любов'ю, від Wacom

Життя не припиняється ані на мить, і ось вже незабаром День усіх закоханих. Чудова нагода зробити близькій людині приємний подарунок, особливо якщо ваша друга половинка, окрім вас, ще дуже любить малювання в усіх його проявах.

З любов'ю, від Wacom

Перовий планшет або дисплей — чудовий засіб для творчого самовираження та вірний робочий інструмент для професійного художника. Особливо це стосується початкових моделей, які для багатьох стають першим кроком до фантастичного світу цифрової графіки та, не зважаючи на базовий набір функцій, дозволяють створювати серйозні роботи для серйозних проектів.

Отже, з 6 до 16 лютого 2023 року завітайте до магазину будь-якого з офіційних партнерів Wacom в Україні та придбайте за спеціальною ціною перовий планшет або дисплей Wacom:

One by Wacom S

3 473 ₴

2 809 ₴

One by Wacom M

5 292 ₴

4 359 ₴

Wacom One

22 857 ₴

18 999 ₴

Перові планшети One by Wacom — пристрої початкового рівня, найдоступніші за ціною, але оснащені тією ж фірмовою технологією Wacom, що й найкрутіші професійні моделі. Бездротове перо, що не потребує живлення, легке й тонке, зручно лежить у руці та дозволяє малювати на цифровому тлі усіма художніми інструментами, доступними в конкретному додатку. Чутливість пера до 2048 рівнів натиску дозволяє задавати товщину та щільність ліній та штрихів так само, як ми звикли це робити з традиційними засобами, такими як олівці, пензлі, ручки.

Що стосується перового дисплея Wacom One, то він підносить цифрове малювання на інший рівень, адже тут малювати треба безпосередньо на екрані, напряму працюючи із зображенням. Звичайно, це набагато зручніше, тому багато хто з художників та дизайнерів надають перевагу саме перовим дисплеям. Комплектне перо Wacom One розрізняє 4096 рівнів натиску, що дозволяє при нанесенні ліній та штрихів діяти ще точніше та додавати дрібніші та тиндітніші деталі. До того ж цей дисплей можна підключати до Android-смартфонів та планшетів, працюючи з усіма зручностями в мобільних творчих додатках.

Проте що б ви не обрали, якість Wacom вам гарантована в будь-якому випадку. Тому не гайте часу та обирайте ідеальний для ваших коханих творчий інструмент. Хіба можна придумати кращу валентинку?