Онлайн-викладання ніколи не було простішим з новими партнерами Wacom

Партнери Wacom з провідним викладацьким програмним забезпеченням забезпечать учителів та студентів найкращими рішеннями для віртуальних класів та віддаленого навчання

Онлайн-викладання ніколи не було простішим з новими партнерами Wacom

Більшість університетів та шкіл змушені перейти на онлайн-викладання, тому компанія Wacom взяла на себе завдання допомогти викладачам та студентам новаторськими інструментами для віддаленого викладання, навчання та співпраці. Задля цього Wacom уклала партнерство з п'ятьма провідними освітніми програмами, які переводять навчання в онлайн в максимально зручний спосіб.

Освітні рішення від Collaboard, Explain Everything, Kami, Limnu та Pear Deck допомагають учителям краще контролювати процес віддаленого викладання. Разом з перовим дисплеєм Wacom One та перовим планшетом Wacom Intuos ці додатки надають для віртуального класу легкі у використанні класні дошки, інструменти для відеозапису та засоби співпраці. Зі своїми партнерами компанія Wacom надає викладачам комплект усіх необхідних засобів для природньої взаємодії зі студентами для захоплюючих уроків та простого зв'язку. Завдяки своїй сумісності з усіма основними операційними системами та незалежності від програмних оновлень, пристрої Wacom залишаються повністю працездатними протягом багатьох років — у класі, вдома та у будь-якому іншому робочому середовищі.

«Перо — потужний інструмент, яким користувалися для навчання протягом століть, — каже Файк Караоглу, виконавчий віце-президент департаменту Wacom зі взаємодії з партнерами. — Коли світ сфокусувався на цифровому віддаленому навчанні, Wacom запропонувала вчителям, студентам та батькам усі необхідні інструменти та засоби для легкого та зручного переходу на онлайнове та цифрове навчання. Разом з цими партнерами ми приносимо перо в цифровий клас і надаємо відповідну технологію для вчителів у той момент, коли вона потрібна якнайбільше».

Перо приходить у віртуальний клас

П'ять програмних додатків, що перелічені далі, у поєднанні з Wacom One та Intuos несуть у віртуальний клас переваги традиційного пера та паперу, маркера та дошки. Ці освітні рішення дозволять учителям та студентам і надалі застосовувати методи, знайомі з традиційних класів, для зв'язку одне з одним в онлайні. І саме завдяки тому, що Wacom фокусується на зручності та простоті використання, з цифровим пером Wacom легко та зручно працювати впродовж багатьох годин наполегливої праці.

Логотип Collaboard
Collaboard

Цей веб-додаток спеціалізується на спільній праці з навчальною дошкою та поєднує в собі такі переваги:

 • Безмежне полотно з можливістю імпортування зображень, документів, презентацій, таблиць, PDF- та відеофайлів.
 • Функції керування групами, класами та правами доступу.
 • Режим презентації з інструментами ведучого для вчителів.
 • Шаблони та імпортування зображень та геометричних фігур.
 • Можливість зберігати дані на локальному сервері або в надійному дата-центрі в Швейцарії (на платформі Azure).

«Цифрові чорнила — один з найприродніших засобів взаємодії з технікою. Collaboard є цифровою дошкою, на якій люди разом пишуть та малюють, як на справжній класній дошці, — каже Міхель Ґьорьоґ, голова відділу з бізнес-розробок Collaboard. — У Wacom ми знайшли партнера, що випускає фантастичні пристрої та на повну задіює силу цифрового пера. З перовими дисплеями та планшетами Wacom Collaboard працює ідеально, дозволяючи користувачам творити разом звідки завгодно в реальному часі».

Explain Everything
Explain Everything

Explain Everything — цифрова дошка з можливістю запису для спільної праці у реальному часі та відеофіксації, що працює на Android- та iOS-пристроях, ноутбуках Chromebook та у веб-браузерах. Ключові функції продукту такі:

 • Публікація відеоуроків, спільна праця, прямі трансляції.
 • Співпраця та групові завдання, віддалене навчання.
 • Безмежне полотно для даних будь-якого формату.
 • Комплектні та користувацькі шаблони, набори зображень та нарисів.
 • Проста інтеграція та поширення відеоконференцій та хмарних сервісів.

«Це партнерство дозволяє нам надавати відмінний інструментарій усім, хто користується додатком Explain Everything на PC чи Mac, — каже співзасновник та віце-президент з інновацій Explain Everything Пьотр Слівінський. — Точність та зручність пристроїв Wacom розкриває повний потенціал роботи з дошкою та допомагає користувачам краще представляти свої творчі ідеї через записи та колективну роботу в реальному часі».

Kami
Kami

Kami — це освітній PDF-редактор для викладання та віртуальних класів з наступними можливостями:

 • Роздільні завдання з текстовим, аудіо- та відеокоментуванням.
 • Отримання завдань, їх позначання та розподілення.
 • Ідеальний для запису формул, друкованого тексту, додавання підписів та переведення мови в текст.
 • Інтеграція з Google Classroom, Schoology та Canvas.
 • Розширення для Chrome для аннотування PDF-файлів та документів.

«Kami та Wacom мають спільний погляд на те, які передові засоби сприятимуть вчителям та студентам їхній співпраці, творчості та гнучкості в цифровому навчальному середовищі, — розповідає Боб Драммонд, голова дослідницького відділу Kami. — Цей спільний погляд та наш багатофункціональний продукт покращують ефективність цифрового навчання для мільйонів по всьому світу».

Limnu
Limnu

Limnu — онлайнова дошка з інтегрованою функцією відеозв'язку, яка дозволяє проводити спільну працю в реальному часі на будь-якому пристрої. Додаток поєднує в собі такі можливості:

 • Зручну поверхню для малювання з реалістичними маркерами.
 • Створення нотатків над імпортованими документами та зображеннями.
 • Під'єднання та навігація для кількох користувачів.
 • Функція настанови та навігації за допомогою опорних відміток.
 • Захищеність дошок та адміністрування.

«Наші онлайн-дошки дозволяють вчителям роз'яснювати концепції своїм студентам візуально, як би вони це робили в справжньому класі на справжній дошці, — розповідає Ендрю Кунц, генеральний директор Limnu. — Планшети та пера Wacom збагачують онлайновий навчальний досвід на наших дошках, тому що вчителі та студенти можуть писати та малювати розбірливіше, ніж мишею чи пальцем. Письмо на дошці Limnu за допомогою пристроя Wacom нічим не відрізняється від письма на справжній навчальній дошці».

Pear Deck
Pear Deck

Компанію Pear Deck заснував викладач у своєму бажанні допомогти іншим вчителям у щоденному створенні яскравих навчальних моментів для кождого учня. Відзначені нагородами інструменти Pear Deck для створення методичних матеріалів, що прозоро інтегровані з навчальними платформами Google та Microsoft, дають усе необхідне для глобального зв'язку учнів будь-якого віку та можливостей. Школи, що використовують Pear Deck, доповідають про краще залучення студентів, підвищення успішності та позитивнішу шкільну культуру.

В цьому відео представник Wacom Стейсі Рошан стисло розповідає про переваги Pear Deck.

«Наше партнерство з Wacom — весела нагода відкриття нових способів утілення в життя активних навчальних компонентів Pear Deck, чи то урок малювання, математики або іноземних мов, — розповідає співзасновник та генеральний директор компанії Райлі Ейнон-Лінч. — Коли учні можуть висловлювати свої думки під час навчання, зростає їхнє залучення до навчального процесу та іхня успішність».

Доступність та право на отримання

Нові пакети програмного забезпечення для сфери освіти будуть доступні для всіх користувачів перових дисплеїв Wacom One та перових планшетів Wacom Intuos, починаючи з 1 грудня 2020 року до 30 листопада 2021 року.

Щоб скористатися тримісячним безкоштовним преміум-доступом, покупцеві потрібно лише зареєструвати свій продукт через Wacom Desktop Center. Одразу після реєстрації та безкоштовного оформлення ідентифікатора Wacom ID пропозиції з програмного забезпечення будуть доступні в розділі «Предложения ПО». По закінченні тримісячного періоду, наданого в рамках акції, програмне забезпечення буде переведено на безкоштовну версію.

Перовий дисплей Wacom One та перовий планшет Wacom Intuos сумісні з Mac, PC та деякими пристроями на базі Android; вони доступні в магазинах усіх офіцийних партнерів Wacom в Україні.