Встигніть купити Wacom Intuos

Встигніть купити Wacom Intuos з максимальним інструментарієм

Багато хто вже давно знає, що перові планшети Wacom Intuos комплектуються творчим софтом, з яким можна розпочинати свою подорож у світ цифрової графіки одразу після підключення планшета до комп’ютера та встановлення драйвера. Проте незабаром умови ліцензування комплектного ПЗ зміняться…

З 1 липня 2020 року додатки Corel Aftershot та Corel Painter Essentials, що від початку входили до комплекту з перовими планшетами Wacom Intuos, стануть доступні у вигляді повнофункціональних пробних версій, безкоштовних протягом перших трьох місяців з моменту встановлення. Дворічна безкоштовна ліцензія для пакету Clip Studio Paint Pro залишається незмінною.

То ж якщо ви хочете отримати довічну ліцензію на Aftershot та Painter Essentials, вам необхідно купити Wacom Intuos до 30 червня включно. Знайти найближчий до себе магазин одного з офіційних партнерів Wacom в Україні ви можете на спеціальній сторінці нашого сайту.

Нагадаємо, що Corel Aftershot — це багатофункціональний фоторедактор, який дозволяє проводити комплексну обробку цифрових знімків, в тому числі й за допомогою маскування, що так зручно робити саме цифровим пером.

Corel Painter Essentials — базова версія популярного додатку для цифрових художників з багаторічною історією. Основна фішка «Пейнтера» — реалістична імітація класичних художніх матеріалів, яка бере до уваги навіть фізичні властивості фарб, пензлів та полотен. До того ж Painter використовують і для ефектного перетворення фотографій на мальовані портрети, для чого в програмі передбачений спеціальний інструментарій.