Спеціальна ціна на Wacom One до Дня студента

Хочете залізний привід обзавестися класним перовим дисплеєм для цифрового малювання, обробки фотографій, 3D-моделювання та роботи над проектами в інших галузях цифрової графіки? Нема питань — тримайте.

Перовий дисплей Wacom One
Перовий дисплей Wacom One

Тож з 9 до 20 листопада 2020 року діє спеціальна ціна на перові дисплеї Wacom One, які можна замовити в магазинах офіційних партнерів Wacom в Україні за ціною 16 849 14 599 ₴.

Цей перовий дисплей — чудовий спосіб спробувати працювати з цифровою графікою безпосередньо на екрані, чого не дає робити жодний перовий планшет. Хоча всі планшети Wacom чудові та без сумнівів здатні на найскладнішу роботу, — дисплеї дають зовсім інші відчуття, і One — найдоступніший з-поміж усіх перових дисплеїв Wacom.

Бездротове перо, що навіть не потребує елементів живлення, розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник пера та 60 градацій нахилу в діапазоні 60° — і це дозволяє наносити на віртуальний папір або полотно такі штрихи та лінії, які б створювали фізичні художні інструменти, олівці та пензлі. Тонкий, компактний та легкий Wacom One уміщується в більшість сумок та легко перевозиться в інше місце. Але і в дорозі з ним легко працювати: цей дисплей можна під’єднати не лише до ноутбука, а й до смартфона чи планшета з операційною системою Android, малюючи в улюблених графічних мобільних додатках.

Перовий планшет Wacom One

Wacom One легко стане вашим першим перовим дисплеєм у житті.

Детально

Wacom One дійсно чудовий кандидат на роль першого пристроя для роботи з цифровою графікою та початку вашої кар’єри сучасного художника, фотографа або дизайнера. Тож скористайтеся можливістю купити це вікно в дивовижний світ безмежної фантазії та цікавенної творчої роботи за спеціальною ціною. Часу не так вже багато, не вагайтеся.

Творчого вам натхнення.

З повагою,
команда Wacom Ukraine.