Техніка Wacom: ще більше #ВКомплекті

Wacom #ComesWith: отримайте #ВКомплекті більше

Шукаєте чудовий подарунок під ялиночку для себе чи рідної людини? А як щодо найкращих інструментів для цифрової творчості з новорічно-різдвяними пропозиціями #ВКомплекті? Від початку зимових свят і аж до кінця січня ми приготували для вас творчі додатки до наших перових планшетів та дисплеїв, від яких ду-у-уже складно відмовитись.

Отримайте #ВКомплекті більше

Перові планшети та дисплеї Wacom допомагають вам утілювати свої творчі ідеї в життя, і з ними #ВКомплекті завжди можна знайти більше всього: більше функцій, більше безкоштовних корисностей та більше можливостей. Оберіть планшет для малювання, що найбільш пасує до ваших творчих потреб та скористайтеся нагодою отримати краще творче програмне забезпечення безкоштовно.

Утілюйте свої ідеї разом з Wacom

Перові планшети Wacom з творчими додатками #ВКомплекті

Wacom Intuos з безкоштовними додатками #ВКомплекті

Зарядіть свій творчий потенціал по максимуму. Разом з кожним перовим планшетом Wacom Intuos, в залежності від моделі, ви можете безкоштовно завантажити та встановити до трьох творчих додатків: Corel Painter Essentials 7, Corel Aftershot 3 та Clip Studio Paint Pro. Любите малювати, робити начерки або обробляти фото у цифрі, — Intuos має все необхідне, щоб підняти вас на наступний рівень.

Corel Painter Essentials 7 дозволяє створювати у цифрі графічні витвори у стилістиці рукописних картин та малюнків завдяки величезній кількості спеціальних програмних інструментів, що повністю підтримують функціональні можливості цифрового пера Wacom.

Corel Aftershot 3 — простий у використанні та функціональний фоторедактор з просунутими алгоритмами обробки фото та багатьма пресетами для швидкого та ефективного покращення цифрових фотознімків.

Clip Studio Paint Pro має повний набір інструментів для професійного створення коміксів, включаючи характерні пензлі та ручки, засоби розфарбовування та тонування, а також 3D-шаблони.

Перові дисплеї Wacom Cintiq з творчими додатками #ВКомплекті

Wacom Cintiq з Clip Studio Paint EX #ВКомплекті

Розширте свої творчі межі з ідеальним набором творчих інструментів. Перові дисплеї Wacom Cintiq на період цієї пропозиції #ВКомплекті матимуть 6 місяців пробного періоду для Clip Studio Paint EX та 30 % знижки на купівлю цього програмного пакету для подальшого користування. Точність, інтерактивність і підтримка нахилу пера Wacom Pro Pen 2 поєднується з додатком №1 у Японії для творчої роботи та створення коміксів та манґи у найдрібниших деталях.

Головне призначення Clip Studio Paint EX — створення нарисів та малювання, поєднуючи класичні техніки образотворчого мистецтва з можливостями цифрових технологій. Програмою користується багато професійних художників, ілюстраторів, авторів манґи та мультиплікаторів. Цей програмний пакет навіть викладають у якості дисципліни в більше ніж 50 університетів та спеціалізованих шкіл світу.

Перові дисплеї Wacom Cintiq Pro та перові планшети Wacom Intuos Pro з творчими додатками #ВКомплекті

Wacom Intuos Pro та Wacom Cintiq Pro #ВКомплекті з додатками Adobe

Просувайтеся на новий рівень професійності з правильним набором інструментів. Тепер перові планшети Wacom Intuos Pro та перові дисплеї Wacom Intuos Pro мають #ВКомплекті 2 місяці безкоштовного користування продуктами Adobe за тарифним планом «Фотографія» або Premiere Rush — на ваш вибір. Створюйте кращі графічні та дизайнерські роботи як справжній професіонал з Wacom Intuos Pro, Wacom Cintiq Pro та Adobe.

До пакету Creative Suite Photography входить додаток Adobe Photoshop Lightroom, який дозволяє легко редагувати, організувати, зберігати та поширювати фотографії звідусіль, а завдяки Adobe Photoshop можна перетворювати початкові світлини на будь-що, до чого вистачить уяви.

Якщо ж ви більше по обробці відео, тоді обирайте Adobe Premiere Rush — найновішу программу від Adobe для створення та розповсюдження відео через Інтернет. Легка у вивченні, проста у використанні, працює на багатьох популярних пристроях та перетворює процесс роботи з відео на веселу розвагу: зняли, обробили, виклали та зібрали купу вподобань.

Усі пропозиції діють до 31 січня 2020 року включно.
Найближчий магазин, де можна придбати техніку Wacom,
шукайте на нашому сайті.