Дарунок від Wacom: почніть творити з комплектними додатками

Незалежно від ваших творчих інтересів та амбіцій, є дещо спільне для всіх. Подивіться, які творчі додатки йдуть у комплекті з кожним перовим дисплеєм Wacom One.

Подаруйте творчість на ці свята

Хоча історія Wacom One почалася відносно недавно, цей творчий інструмент полюбили вже багато майстрів цифрової графіки. Компактний, легкий, з чутливим пером, сумісний як з комп'ютером, так і з Android-ґаджетами — він має багато переваг, до яких компанія Wacom додала ще декілька.

Купуючи Wacom One в магазині будь-якого офіційного партнера Wacom в Україні, ви також отримаєте в комплекті безкоштовний доступ до творчих додатків Adobe Creative Suite за «Планом для фотографів», Adobe Premiere Rush і Adobe Fresco — джентльменський набір для вдосконалення своїх робочих процесів та розширення творчих горизонтів в галузях цифрового малювання, обробки фотографій та створення відеоматеріалів.

А якщо ви тяжієте до коміксів і манґи — будь ласка, до ваших послуг програма Celsys Clip Studio Paint, устаткована безліччю спеціальних графічних інструментів, що спрощують рутинні операції та розширюють творчий арсенал художника.

І не забудьте про фірмову програму Wacom Bamboo Paper, яка у цифровому форматі замінить вам звичайний блокнот. Пером Wacom One дуже зручно занотовувати та замальовувати від руки прямо на поверхні дисплея, маючи при собі буквально безкінечну кількість віртуальних сторінок.

Програми Photoshop, Lightroom і Lightroom Classic, що доступні за «Планом для фотографів» Adobe Creative Suite, будуть доступні власникам Wacom One впродовж двох місяців від першого відкриття. Замість «Плану для фотографів» ви можете обрати відеоредактор Adobe Premiere Rush, що буде доступний безкоштовно також протягом двох місяців від початку використання.

Півроку безкоштовної роботи ви матимете з додатком для цифрового малювання Adobe Fresco, і стільки ж часу ви матимете з програмою Celsys Clip Studio Paint.

Вдосконалюйте свої творчі процеси, розширюючи свої творчі можливості з перовим дисплеєм Wacom One та безкоштовними комплектними додатками.

З повагою,
команда Wacom Ukraine