«ДНК щастя» Ольги Дворянської

2 грудня: «ДНК щастя» Ольги Дворянської

У другий день зими 19-го року ми відвідали презентацію шовкових картин відомої художниці-дизайнерки Ольги Дворянської під назвою «ДНК щастя». Але це не просто художній, а соціальний проект, бо кожна з виставлених картин втілила в собі історію конкретної людини — жінки, що подолала складний шлях до свого особистого щастя.

Вісім чудових жінок довірили потаємні історії, сповнені болем, переживаннями, щастям та вдячністю. Ольга впевнена, що виставка, як і однойменний міні-фільм, зарядить глядачів сильною енергією героїнь, дозволить надихнутися та знову повірити в себе та світ, наповнений любов’ю та підтримкою.

«Ідея колекції народилася два роки тому, але для довершенності не вистачало певних нюансів, — говорить Ольга Дворянська. — Усе в світі змінюється, і я — теж. Ми не можемо мовчати та проходити повз реального життя, болю та підримки один одного. Я шукала відповіді на питання, а знайшла себе, свою місію та чудових однодумців. Ця серія картин про пошуки щастя, відповідальність, нашу космічную появу та призначення, про циклічність енергії Всесвіту та наші неймовірні можливості. Ця виставка — моє професійне народження, та я її присвячую подрузі, якій потрібна допомога. Частина коштів з продажу картин та хусток піде на лікування. Я всім бажаю справжніх друзів, здоров’я та щастя!»

Але творчість не обмежилася лише експонатами власне виставки. На згадку про відкриття експозиції ми запросили фешн-художницю Яну Марковську, яка всім бажаючим гостям намалювала стильний портрет на перовому дисплеї Wacom Cintiq 22. До речі, саме на такому пристрої створювалися й самі картини Ольги Дворянської.

Яна Марковська малює портрети гостей презентації виставки «ДНК щастя»
Роботи Ольги Дворянської та фешн-портрети відвідувачів виставки у виконанні Яни Марковської на перовому дисплеї Wacom Cintiq 22