З 27.08.22-14.09.22

Час навчатися більше

Літо добігає кінця, поступаючись місцем осені та новому навчальному року. Тому ми запускаємо традиційну шкільну акцію для всіх, кого незабаром чекають учнівські або студентські парти, реальні або віртуальні.

Малюй та навчайся з Wacom

Освітня галузь компанії Wacom дуже близька, адже вже кілька років поспіль перовими планшетами та дисплеями Wacom активно користуються учні та вчителі під час шкільних уроків та дистанційних занять. Спеціальні освітні платформи, що надають функціональність інтерактивних мультимедійних дошок, використовують перову технологію Wacom для спільної роботи над навчальним матеріалом, як це давно робили з крейдою в руках біля простих класних дошок.

Саме тому напередодні нового навчального року ми оголошуємо спеціальні ціни на найпопулярніші моделі техніки Wacom. Це не лише чудові творчі інструменти, що дозволять зробити свої перші кроки в світі цифрової графіки та дизайну, а й стануть основними засобами у навчанні — у школі, університеті або спеціальних курсах:

Планшет Intuos M

10 000 ₴

8 059 ₴

 Планшет One by Wacom

3 473 ₴

2 809 ₴

Дисплей One

22 867 ₴

19 099 ₴

Планшет Intuos Pro S

12 212 ₴

10 799 ₴

Цифрове перо Wacom — універсальний інструмент, що перетворюється на пензель, ручку, маркер або шматочок крейди, в залежності від того, що саме потрібно наразі зробити: намалювати яскраву ілюстрацію, відредагувати фото, змоделювати 3D-об'єкт, занотувати новий матеріал, виділити важливі фрагменти або щось накреслити на віртуальній дошці.

Найдоступніший з запропонованих пристроїв — компактний перовий планшет One by Wacom, який надає технологію Wacom у чистому базовому вигляді: лише чутливе до натиску перо та сенсорна поверхня планшета. Але й цього вже достатньо для відмови від звичних зошитів та дошки на користь їхніх функціональніших цифрових аналогів.

Перовий планшет Wacom Intuos M має чутливіше до натиску перо, зручні клавіші ExpressKey для швидкого виклику часто вживаних команд та вбудований Bluetooth-модуль, що дозволяє підключати при-стрій без дроту.

Перовий дисплей Wacom One сам може перетворитися на цифровий зошит або дошку, адже малювати чутливим до натиску пером можна на самій поверхні екрану — найзручніший спосіб взаємодії з цифро-вими об'єктами та матеріалами.

Нарешті, перовий планшет Wacom Intuos S — це вже професійна техніка з максимальним набором додадкових програмованих функцій, що дозволять працювати з пристроєм майже не торкаючись клавіатури та миші.
Обирайте планшет або дисплей, що вам найбільш до душі — і вперед до нових творчих та навчальних перемог.

 То ж прямуйте до найближчого магазину обирайте свій навчальний інструмент з-поміж запропонованих вище пристроїв Wacom — та розпочніть новий навчальний рік не лише із заощадженими коштами, а й з яскравими перспективами в світі ефективного дистанційного навчання.